ASUS TUF Gaming FX504GE - 15,6"/i5-8300H/128SSD+1TB/8G/GTX1050Ti/W10 černý

HN006

Nové

ASUS TUF Gaming FX504 je výkonný notebook Windows 10, který kombinuje dokonalé herní vlastnosti se zvýšenou odolností, která přesahuje běžné standardy. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling (ADC) zajišťuje dlouhou životnost a stabilní výkon, zatímco úžasný panel a 7.1-kanálový prostorový zvuk dokonale zabaví vaše smysly.

Model: FX504GE-DM122T

Více informací

25 435,00 Kč (s DPH)

21 020,66 Kč (bez DPH)

Parametry

PROCESORIntel i5-8300H
RAM8 GB DDR4-2666 MHz
GPUNVIDIA GTX 1050 Ti 4GB
ÚHLOPŘÍČKA15.6"
HARDISK1 TB 5400 rpm
HARDISK 2128 GB SSD M.2

Více informací

ASUS TUF Gaming FX504

NOVÁ HERNÍ KAPITOLA

asus1.jpg

SKUTEČNĚ POHLCUJÍCÍ ZÁŽITKY. JEŠTĚ VĚTŠÍ ODOLNOST.

ASUS TUF Gaming FX504 je výkonný notebook Windows 10, který kombinuje dokonalé herní vlastnosti se zvýšenou odolností, která přesahuje běžné standardy. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling (ADC) zajišťuje dlouhou životnost a stabilní výkon, zatímco úžasný panel 120 Hz a 7.1-kanálový prostorový zvuk dokonale zabaví vaše smysly — FX504 je tou správnou volbou pro všechny vaše potřeby za přijatelnou cenu!

PRVNÍ HERNÍ TUF LAPTOP


NADSTANDARDNÍ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Odolný a lehký FX504 je prvním notebookem v rodině TUF Gaming. Je naplněný duchem The Ultimate Force (TUF) a navržen tak, aby nahnal strach všem nepřátelům. Výkonný, přenosný a odolný všestranný přístroj FX504 dokáže s lehkostí hrát nejnovější hry, nabízí dokonalé možnosti multitaskingu a přitom poskytuje bezkonkurenční houževnatost a trvanlivost a poskytne vám tak dokonalé herní zážitky v mnoha nadcházejících letech. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling chrání laptop proti prachu a zajišťuje potřebné chlazení pro hry náročné na grafický výkon a prodlužuje životnost stroje tím, že odvádí škodlivé částice prachu a nečistoty ven. Ať už používáte FX504 pro hry nebo dlouhé hodiny na pracovišti, vydrží vám rozhodně déle i díky životnosti 20 milionů úhozů kláves, což je dvojnásobek průmyslového standardu. FX504 je navržen tak, aby vynikl za každých okolností — vyberte si ze čtyř různých druhů designu, které odpovídají vaší osobnosti a stylu. FX504 je mimořádně náročný a má vše, co potřebujete pro práci nebo vaše hry.

asus2.jpg

DESIGN


VEBERTE SI STYL PODLE VAŠÍ CHUTI

FX504 byl vytvořen pro intenzivní hraní a efektivní multitasking. Ukažte světu, že jste hráč, nebo si vyberte profesionální elegantní vzhled. FX504 je k dispozici ve čtyřech různých provedeních, které vyhovují vaší osobnosti a stylu. Jeho kovová povrchová úprava Premium Steel dokonce obsahuje i zářící červené logo ASUS — dokonalé ztvárnění hodnot společnosti. 

* Design se může lišit podle regionu

Xiaomi Redmi S2

PŘENOSNÝ VÝKON


VÍCE TVRDÉ PRÁCE I VÍCE HER

FX504 je vybaven nejnovější generací procesoru Intel® Core™ i7-8750H a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti s plnou podporou Microsoft® DirectX® 12, vše zabalené do impozantně 2,5 cm štíhlého šasi s hmotností pouhých 2,3 kg. Ať už potřebujete zvládnout v práci nebo ve škole více věcí najednou, užijte si filmy, hudbu nebo hry na cestách — FX504 má dostatečný výkon! 

* Aktuální specifikace se může lišit podle konfigurace

Windows 10 Pro

Core i7-8750H

Intel CPU

GTX 1050 Ti

NVIDIA GeForce GPU

asus7.jpg

120HZ PANEL


NECHTE SE VTÁHNOUT DO HRY

FX504 je vybaven ultra-rychlým širokoúhlým 120Hz displejem s úhlopříčkou 15,6 palce. Díky době odezvy 3ms a schopností zobrazovat 120 snímků za sekundu se na displeji objevují živější filmy a hry běží plynuleji — poskytují vizuální zážitek, který vás vtáhne přímo do centra dění. Ve srovnání se standardními 60Hz panely vám panel s frekvencí 120Hz umožňuje okamžitě reagovat na to, co se děje na obrazovce, takže získáte výhodu zejména v hrách náročných na rychlost vaší reakce. Jeho široký barevný gamut s 130% sRGB (ekvivalentní 94% NTSC) zajišťuje také velký kontrast a barevnou konzistenci. Panel má matný povrch, který prakticky eliminuje rušivé oslnění nebo odrazy. 

* Aktuální specifikace se může lišit podle konfigurace

Široké pozorovací

úhly

120Hz

Obnovovací frekvence

3ms

Doba odezvy

130% sRGB

Široký barevný gamut

Matný

Panel

asus8.jpg

TECHNOLOGIE HYPERCOOL


VYLEPŠENÉ CHLAZENÍ A DELŠÍ ŽIVOTNOST

Architektura chlazení modelu FX504 výrazně prodlužuje jeho životnost a poskytuje stabilní výkon pro náročné hry a aplikace na grafiku, přičemž technologie HyperCool kombinuje patentovaný samočistící systém ADC s přizpůsobitelnou funkcí Fan Overboost. Díky schopnosti odvodu škodlivých prachových částic a nečistot z šasi prostřednictvím dvou speciálních tunelů je systém ADC mistrovským dílem, které funguje jako imunitní systém notebooku — zabraňuje zanesení tepelných žeber a zvyšuje se tak stabilita a životnost systému. Nastavitelná funkce ventilátoru Overboost je speciálně navržena tak, aby vyhovovala požadavkům na multitasking. Vybírejte mezi třemi různými režimy, abyste našli perfektní rovnováhu mezi výkonem ventilátoru a hladinou hluku. Pár měděných tepelných trubek a systém s dvojitým ventilátorem chladí procesor a grafickou kartu nezávisle, zatímco design šasi zvyšuje díky optimalizovanému proudu vzduchu tepelnou účinnost až o 27% oproti standardním řešením. Ventilátor je umístěn hned pod skupinou kláves WASD, aby i vaše klávesnice zůstala během dlouhých herních maratonů v pohodě.

Tepelné řešení

Patentované Šasi

Duální ventilátor

Výkonný

Anti-Dust

Prodloužená životnos

Overboost

Fan Technologie

Chlazení

Klávesnice

asus9.jpg

DTS HEADPHONE:X™


POHLCUJÍCÍ 7.1- KANÁLOVÝ PROSTOROVÝ ZVUK

DTS Headphone:X™ nabízí dokonalý 7.1 kanálový prostorový zvuk, který umožňuje sluchátkům, externím reproduktorům a reproduktorům notebooků dodat zvuk domácího kina. Ať už hrajete hry, díváte se na filmy nebo fandíte svému oblíbenému sportovnímu týmu, DTS nabízí několik režimů, které vás zavedou přímo do srdce akce! Profil hry umožňuje zvukovému systému zpracovat zvuky přesněji než kdy předtím, což vám umožní plně si uvědomit, co se děje kolem vás, takže uslyšíte, odkud přicházejí nepřátelé, neboť technologie DTS Headphone:X dokáže věrně napodobit dojem, že jste obklopení více reproduktory. Kromě toho vestavěný ekvalizér uspokojí potřeby každého audiofila a poskytuje možnosti detailní úpravy zvuku, které vám umožní vytvořit vlastní zvukové prostředí.

7.1-kanálový

prostorový zvuk

Hry/ Filmy/ Sport

Optimalizovaný profil

Ekvalizér

a možnosti jeho nastavení

asus10.jpg

EXTRA ODOLNÁ KLÁVESNICE


OPTIMALIZOVANÁ PRO HRY A PSANÍ

Konstrukce každé součásti v modelu FX504 je pečlivě promyšlená a vyrobena s ohledem na dlouhou trvanlivost. Má klávesnicí inspirovanou stolním počítačem, která je perfektně optimalizována pro dlouhé hry i psaní. S životností 20 miliónů klávesových úhozů má FX504 jednu z nejtrvanlivějších klávesnic, která se v notebooku kdy nacházela, což je dvojnásobek stávajícího průmyslového standardu. Klávesy s nůžkovou konstrukcí mají povrchové zakřivení o průměru 0,25 mm a zdvih 1,8 mm pro snadné a plynulé stisknutí kláves a jsou podsvícené v nápadné červené barvě, takže jsou jasně viditelné při hře nebo práci ve tmě. Exkluzivní technologie Overstroke zajišťuje, že úhoz klávesy je zaznamenán dostatečně brzy a je tak zajištěna dostatečná přesnost a vysoký uživatelský komfort. Zvýrazněné klávesy WASD, široký mezerník a izolované klávesy se šipkami umožňují rychlé a přesné ovládání.

asus11.jpg

802.11AC WAVE 2


VYŠŠÍ RYCHLOSTI. ŠIRŠÍ POKRYTÍ.

FX504 je vybaven jedním z nejrychlejších standardů Wi-Fi — nejnovější technologie Intel 802.11ac Wave 2 se může pochlubit rychlostí přenosu dat až neuvěřitelných 1,7Gb/s — 12x rychlejší než základní 802.11b/g/n! Navíc bezdrátová konfigurace 2x2 poskytuje až o 30% širší pokrytí než konfigurace 1x1. Streamujte své oblíbené filmy ve vysokém rozlišení nebo si zahrajte online i když bude váš FX504 vzdálen od vašeho routeru. 

* Aktuální specifikace se může lišit podle konfigurace

12x rychlejší

než základní BGN

1,7Gb/s

Přenosové rychlosti

160Mhz

kanály

MU-MIMO

Technologie

30%

Širší pokrytí

asus12.jpg

ÚLOŽIŠTĚ FIRECUDA


NEJRYCHLEJŠÍ PEVNÝ DISK NA SVĚTĚ

FireCuda SHDD s frekvencí 5400 ot./min je nejrychlejší dostupné řešení pro pevný disk a načítá hry více než 2x rychleji než pevný disk 1TB 5400 ot./min, který naleznete ve většině notebooků. Flash paměť FireCuda funguje jako mezipaměť a ukládá často přístupná data bez nutnosti přístupu k pevnému disku, což vede k nižší spotřebě energie, vyššímu výkonu systému a delší trvanlivosti. Poskytuje také méně hlučný a stabilnější systém. Díky kapacitě až 1TB není potřeba vymazávat staré hry, abyste uvolnili místo pro nové. Využijte co nejvíce své úložiště a dejte sbohem dlouhým čekacím dobám při startu vašeho systému a aplikací.

Doba načítání her

o 140% rychlejší

než 5400-RPM HDD

Doba startu aplikací

o 450% rychlejší

než 5400-RPM HDDs

asus13.jpg

I/O PORTY


PŘIPOJENÍ FUSS-FREE

FX504 má všechny porty, které potřebujete pro hry, produktivitu a zábavu. Jeden port USB 2.0 a dva porty USB 3.1 Gen 1 Typu A jsou určeny pro vaše herní periferie, zatímco HDMI 1.4 umožňuje připojit FX504 na externí displej. A protože jsou všechny umístěny na levé straně notebooku, vaše myš se bude držet dál od zamotaných kabelů.

asus14.jpg

VÝKONNÁ PAMÉŤ


AŽ 32GB DDR4

Díky až 32GB paměti DDR4 RAM poskytuje FX504 perfektní vyváženost mezi výkonem a energetickou účinností. 

* Aktuální specifikace se může lišit podle konfigurace

asus15.jpg

PROSTOROVÝ MIKROFON


BUĎTE SLYŠET

Integrovaný prostorový mikrofon odfiltruje okolní šum a zajistí jasné a ostré hlasové kontury i v hlučném prostředí. Ať už konverzujete přes Skype s přáteli, nebo hrajete online bez náhlavní soupravy, mikrofon FX504 zajišťuje, že váš hlas bude slyšet.

asus16.jpg

Recenze

Napsat recenzi

ASUS TUF Gaming FX504GE - 15,6"/i5-8300H/128SSD+1TB/8G/GTX1050Ti/W10 černý

ASUS TUF Gaming FX504GE - 15,6"/i5-8300H/128SSD+1TB/8G/GTX1050Ti/W10 černý

ASUS TUF Gaming FX504 je výkonný notebook Windows 10, který kombinuje dokonalé herní vlastnosti se zvýšenou odolností, která přesahuje běžné standardy. Patentovaný systém Anti-Dust Cooling (ADC) zajišťuje dlouhou životnost a stabilní výkon, zatímco úžasný panel a 7.1-kanálový prostorový zvuk dokonale zabaví vaše smysly.

Model: FX504GE-DM122T

Napsat recenzi

8 další výrobky v této kategorii: