Republic of Gamers (ASUS) GL503GE - 15,6"/i5-8300H/128SSD+1THD/8G/GTX1050Ti/W10 černý

HN007

Nové

Model: GL503GE-EN074T

Více informací

28 350,00 Kč (s DPH)

23 429,75 Kč (bez DPH)

Parametry

PROCESORIntel i5-8300H
RAM8 GB DDR4-2666 MHz
GPUNVIDIA GTX 1050 Ti 4GB
ÚHLOPŘÍČKA15.6"
HARDISK1 TB 5400 rpm
HARDISK 2128 GB SSD M.2

Více informací

ROG STRIX GL503

asus1.jpg

Uhaste Vaši žízeň za vítězstvím

S nejnovějšími 8. generačními procesory Intel® Core™ a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX řady 10 má ROG Strix GL503 veškeré potřebné nástroje, které potřebujete pro hraní her. Tento notebook je vybavený pokročilým systémem pro ochranu před prachem (ADC), který se vyrovná s náročnými požadavky herních maratonů, zatímco osvětlení Aura Sync umožňuje přizpůsobit barvy celého herního zařízení.

asus2.jpg

DESIGN


EXKLUZIVNÍ DESIGN V PODOBĚ ČERNÉ A ČERVENÉ

Elegantní, silný a sofistikovaný - Strix GL503 je umělecké dílo. Jeho hluboké červené termální ploutve odrážejí intenzitu a krev rozlévající se v bitvě. Naproti tomu její poddajné černé víko má nádhernou povrchovou úpravu z kartáčovaného hliníku a zářící červené logo ROG, které přináší klid hráčům i za nejnáročnějších okolností. Štíhlá a lehká, Strix GL503 je ideální pro hraní her na cestách.

2.6kg

Hmotnost

2.4cm

Tloušťka

asus3.jpg
asus4.jpg
asus5.jpg
asus6.jpg

VÝKON


PALEBNÁ SÍLA NA CESTY

Vyzkoušejte stolní palebnou sílu v notebooku o tloušťce nejvýše 2,5 cm. Strix GL503 je poháněn nejnovějším čtyřjádrovým procesorem Intel Core Core 8, který vám poskytne o 23% vyšší výkon než předchozí generace s grafickou kartou NVIDIA GeForce 1050 Ti pro ohromující vizualizaci. Strix GL503 také podporuje až 32 GB dvoukanálového paměťového modulu DDR4 SDRAM - to je víc než dostatečná šířka pásma pro hry, streamování videa a surfování po síti - to vše najednou! 

* Specifikace se mohou lišit podle konfigurace.

8th Gen

Intel® CoreTM i7

GTX1050 Ti GPU

NVIDIA® GeForce®

až 32GB

DDR4 SDRAM

asus7a.jpg

THERMAL DESIGN


ROZŠÍŘENÝ SYSTÉM CHLAZENÍ ODOLNÝ PROTI PRACHU

Strix GL503 má speciálně navržený chladicí systém, který zlepšuje průtok vzduchu a trvanlivost systému, aby se vyrovnal požadavkům intenzivních herních setkání. Automaticky nastavuje otáčky ventilátoru, aby zajistila, že teplota systému zůstane v optimálním provozním rozmezí procesoru a GPU. Vstupní větrací otvory umístěné nad klávesnicí a pod skříní zlepšují proudění vzduchu do systému, zatímco patentovaný lichoběžníkový víko umožňuje horký výfukový plyn volně proudit z tunelů vzduchu vzadu. 

Dva modernizované ventilátory 12V se otáčejí mnohem rychleji než běžné ventilátory 5V, což zvyšuje proudění vzduchu a zvyšuje tlak vzduchu, aby se zlepšila účinnost chlazení. Kromě toho patentovaný systém Anti-Dust Cooling (ADC) vylučuje prachové částice a nečistoty pro zlepšení spolehlivosti a trvanlivosti systému.

asus9.jpg
asus10.jpg
asus11.jpg

VYVÁŽENÉ 12V VENTILÁTORY

Ve srovnání s běžnými ventilátory 5V se dva výkonné ventilátory 12V, které se nacházejí ve Strix GL503, točí o 20% rychleji, zlepšují proudění vzduchu až o 42,5% a zvyšují tlak vzduchu o 92% pro účinnější chladicí systém.

SYSTÉM CHLAZENÍ PROTI PRACHU

Systém ADC je patentovaný odstředivý ventilátorový modul se dvěma protiprachovými tunely. Pracuje na principu odstředivé síly, která působí na jakýkoli předmět, který se pohybuje v kruhové dráze, a účinně jej odvrací od osy otáčení. Prach a další částice v modulu ventilátoru jsou foukány podél stěn ventilátoru a nakonec jsou vyloučeny ze šasi přes tunely proti prachu. To zabraňuje nahromadění. Akumulace prachu na chladiči často vede k ohrožení chladicí výkonnosti. ADC prodlužuje životnost a zvyšuje stabilitu systému. Hlučnost ventilátoru také klesá, protože ventilátory nejsou přepracovány.

asus12.jpg
asus13.jpg

ULTRA TENKÝ ŽEBROVÁNÍ

Speciální chladicí žebra z měděné slitiny používané ve Strix GL503 jsou pouze 0,1 mm tenké - polovina tloušťky běžných žeber. Úzké žebra umožňují použití více žeber v chladicím modulu, to zvyšuje plochu pro rozptyl tepla až o 16% a současně snižuje odpor vzduchu o 7%.

TRAPEZOID-CUT LID

Když jsou otevřené, normální víko notebooku blokuje proudění vzduchu zpět, což může v některých případech způsobit přehřátí. Inovativní a patentovaný lichoběžníkový řez tento problém vyřeší a zvýší tepelnou účinnost až o 27% oproti tradičním konstrukcím.

asus14.jpg
asus15.jpg

FAN OVERBOOST

Zatímco dynamické ventilátory automaticky přizpůsobují svou rychlost podle CPU a GPU teploty, můžete vybrat různé režimy, které vyhovují aktuální situaci. Overboost je nejvíce agresivní nastavení, s nejrychlejší rychlostí ventilátoru pro chlazení potřebnou pro plné využití síly Strix GL503. Tichý režim snižuje rychlost ventilátoru. Jediným stisknutím funkčního tlačítka (Fn + F5) můžete rychle a snadno nastavit výkon ventilátoru pro řízení hladiny hluku a spotřeby energie, lze jej také zpřístupnit prostřednictvím herního centra ROG.

MULTIPLE CHLADICÍ KOMPONENTY

Unikátní konstrukce tepelného vedení ochlazuje nejen procesor a GPU nezávisle na tom, aby zabránil tepelnému škrcení, ale také udržuje komponenty s čipovou sadou pod 80 ° C - zvyšuje spolehlivost a životnost systému.

KLÁVESNICE


GAMER-CENTRIC KLÁVESNICE S AURA SYNC

Strix GL503 má klávesnici optimalizovanou pro hraní her - obsahuje zvýrazněnou skupinu klíčů WASD, křivky klíčů o průměru 0,25 mm a přechod klíče N. Má také technologii Aura Sync, která vám dává možnost přizpůsobit a synchronizovat světelné efekty s herní myší podporované Aura Sync, sluchátky a dalšími periferiemi, které vám dávají celistvý vzhled. Vyberte si z plného spektra barev a sedmi různých režimů osvětlení pomocí ovládacího panelu Aura.

asus16.jpg

DISPLAY


OHROMUJÍCÍ HERNÍ VIZUALIZACE

Prozkoumejte rozsáhlé herní světy na širokoúhlém displeji o frekvenci 120 Hz. Vysoká obnovovací frekvence dekomprimuje zpoždění při hladké hře, zatímco 94% barev NTSC poskytuje širší barevný rozsah, který se téměř rovná 130% sRGB z hlediska pokrytí barevného prostoru. A díky širokoúhlým technologiím si můžete vychutnávat ostré a jasné snímky s přesnou a konzistentní barvou, a to i při prohlížení z extrémních pozic. Je ideální pro všechny herní žánry.
* Jednotlivé specifikace se mohou lišit v závislosti na konfiguraci.

asus17.jpg

AUDIO


ZVUK S TECHNOLOGIÍ SMART-AMP

Strix GL503 přináší úžasný zvuk, který přichází se svými realistickými vizuálními úpravami. Technologie inteligentních zesilovačů monitoruje výstup zvuku a provádí úpravy v reálném čase, takže můžete zvýšit hlasitost, aniž byste se obávali o poškození kužele - a to činí výkon o 200% hlasitější než dříve s vyšším dynamickým rozsahem a basy. Sada Sonic Studio III poskytuje vysoce kvalitní zvuk ve hře, stejně jako vylepšené streamování a nahrávání zvuku pro dokonalý přenos hlasu a snížení šumu.

až 2x

Hlasitější zvuk

až 3x

Více basů

1.5X

Dynamický rozsah

asus18.jpg

UPGRADABILITA


UPGRADE OPERAČNÍ PAMĚTI

Upgrade Strix GL503 je snadný. Posuvný panel na spodní straně notebooku je připevněn pouze jedním šroubem, takže aktualizace paměti lze provést během několika sekund!

asus19.jpg

I/O PORTY


UŽITEČNÁ PŘIPOJITELNOST

Strix GL503 poskytuje rychlý přístup k nejčastěji používaným I / O portům s minimálním rušením. Je vybaven jedním USB 2.0, třemi porty USB 3.1 Gen 1 a jedním USB 3.1 Gen 2 s konektorem Type-C ™ (USB-C ™). Navíc má také HDMI 1.4 a Mini DisplayPort 1.2, takže připojení nejnovějších a největších herních periferií je samozřejmostí.

asus20.jpg

WI-FI


Rychlejší WI-FI s větším rozsahem

Strix GL503 představuje nejnovější standard Wi-Fi 802.11ac 2x2 Wave 2 s dvěma anténami jak pro přenos, tak pro příjem rychlostí až 1,7 Gb/s. To je dvojnásobná rychlost 802.11ac 2x2 a dvanáctkrát rychlejší než 802.11b/g/n! Bezdrátová konfigurace 2x2 poskytuje až o 30% větší pokrytí než konfigurace 1x1. Spolehlivější a robustnější bezdrátové připojení zajišťuje lepší herní zážitky. Společnost ROG First také zajišťuje, že směrovače ROG a směrovače řady ASUS RT-Series dávají přednost paketům podle nastavení aplikace GameFirst V v notebooku ROG pro rychlejší a stabilnější připojení. Strix GL503 má dokonce i nízkoenergetickou technologii Bluetooth® 4.1, která vám umožňuje delší a spolehlivější práci s periferními zařízeními Bluetooth! 

* Specifikace se mohou lišit podle konfigurace.

asus21.jpg

SOFTWARE


OZBROJENÝ S ROG GAMING CENTRUM

Vyvolávejte herní centrum ROG jedním stisknutím klávesové zkratky, abyste viděli komplexní přístrojovou desku s množstvím užitečných informací včetně frekvencí a teplot CPU a GPU a pomocí ovládacího panelu můžete provádět úpravy v reálném čase. ROG GameFirst V, Sonic Studio III, GameVisual, Aura Core, stejně jako XSplit Gamecaster, lze také získat prostřednictvím herního centra ROG. ROG herní centrum je v aplikaci ROG v zařízeních Android nebo iOS, takže můžete mít všechny ovládací prvky na dosah ruky. 

* Specifikace se mohou lišit podle konfigurace.

asus22.jpg
asus23.jpg
asus24.jpg
asus25.jpg

GAMEFIRST V

Technologie ROG GameFirst V maximalizuje propustnost hry! Upřednostňuje síťové pakety pro větší šířku pásma pro online hraní a streamování. Automatický režim upřednostňuje všechny vaše aplikace, zatímco ruční režim umožňuje kategorizovat programy a upřednostňovat je odpovídajícím způsobem. Kromě toho společnost ROG First zajišťuje, že routery ROG a směrovače řady ASUS RT-series dávají přednost paketům podle nastavení hry GameFirst V v notebooku ROG.

GameVisual

Software ROG GameVisual nabízí šest přednastavených režimů pro různé herní žánry a multimédia. Softwarové inženýry společnosti ROG upravili každé nastavení tak, aby poskytovaly vizuální dokonalost, která dokonale doplňuje žánr hry. Režim First Person Shooter (FPS) například zvyšuje viditelnost v tmavých prostředích - takže uvidíte detaily, které jsou pro vaše nepřátele odmítnuty, pro jasnější záběr s každým stiskem spouště!

Sonic Studio III

Sonic Studio III je užitečná sada nástrojů, které vám pomohou podporovat všechny vaše audio potřeby ve hře. Ovládací panel vám umožňuje přístup k pěti různým režimům zvuku a dokonce vám umožní ručně upravit nastavení. Součástí tohoto softwaru je také odstranění šumu, stabilizace hlasu a zrušení ozvěny během nahrávání.

asus26.jpg
asus27.jpg
asus28.jpg

Sonic Radar III

Technologie zvukového automatu Sonic Radar III zní mnohem přesněji než kdy předtím, takže vždycky víte, co se děje kolem vás. Použijte šipku na obrazovce, abyste vylepšili své dovednosti zaměřené na nepřátele a vychutnávali si vizualizovaný detail zvuku, který eliminuje potřebu zvládnutí hlasitosti

AURA CORE

Díky technologii Aura Core můžete přizpůsobit osvětlení RGB klávesnice tak, aby vyhovovalo vašemu hernímu stylu, s intuitivním ovládacím panelem, který nabízí snadné ovládání spektra skvělých barev a sedmi přednastavených režimů osvětlení. Aura Sync můžete aktivovat i přes Aura Core.

XSPLIT GAMECASTER

Celoživotní předplatné služby XSplit Gamecaster Standard vám umožňuje živě streamovat a vysílat přímo na internetových streamovacích platformách nebo vytvářet nahrávky pro snadné sdílení online.

asus29.jpg

Android/iOS App

Udržujte ROG Gaming Center v aplikaci na Android nebo iOS na smartphonu nebo tabletu, abyste měli přístup bez přerušení hry. A co víc, mohou se stahovat z Google Play ™ a App Store!

Recenze

Napsat recenzi

Republic of Gamers (ASUS) GL503GE - 15,6"/i5-8300H/128SSD+1THD/8G/GTX1050Ti/W10 černý

Republic of Gamers (ASUS) GL503GE - 15,6"/i5-8300H/128SSD+1THD/8G/GTX1050Ti/W10 černý

Model: GL503GE-EN074T

Napsat recenzi

8 další výrobky v této kategorii: